Projekt Hadar to nowa, tajemnicza gra od twórców Wiedźmina

hadar cd projekt

Pomysł na IP zrodził się w ich głowach w 2021 roku i obecnie niewielki zespół pracuje nad rozwojem jego fazy koncepcyjnej. Dodano także, że Project Hadar ma być rozwijany w 100% wewnętrznie. Polska spółka celuje w trzy silne i trwałe franczyzy. Dostaniemy nie tylko nowego Cyberpunka i Wiedźmina, ale również grę osadzoną w autorskim uniwersum.

  1. Oprócz tego poznaliśmy także dalsze plany polskiego studia, dotyczące marek Wiedźmin oraz Cyberpunk.
  2. Pisaliśmy już o tym, że Polacy pracują nad nową grą w świecie Cyberpunka oraz o tym, że czeka nas premiera pięciu nowych gier z uniwersum Wiedźmina.
  3. Dzisiejszy dzień można uznać za bardzo dobry dla miłośników twórczości polskiego studia CD Projekt RED.

Nie dość, że nie zostaną przez najbliższe lata porzucone, to mają doczekać się towarzystwa. CD Projekt chce oprzeć swoją działalność o, jak to określono, trzy silne i trwałe franczyzy. W tym celu zdecydowano się Lexatrade – rzetelne opinie i informacje o brokerze na stworzenie zupełnie nowego i wedle zapowiedzi oryginalnego IP. Opublikowana aktualizacja strategii CD Projekt przyniosła nam sporo danych i ciekawych informacji związanych z planami Grupy na przyszłość.

Paweł Sasko wyjaśnia, jak powstają najlepsze questy w grach CD Projektu RED

Pisaliśmy już o tym, że Polacy pracują nad nową grą w świecie Cyberpunka oraz o tym, że czeka nas premiera pięciu nowych gier z uniwersum Wiedźmina. Z czego trzy z nich to RPG i będą wchodzić w skład trylogii AAA. To jednak nie koniec dobrych wieści dla fanów twórczości CDPR.

hadar cd projekt

Przedstawiciele polskiego studia CD Projekt RED ujawnili Project Hadar – zupełnie nową markę. Wczesny etap prac koncepcyjnych rozpoczął się w 2021 roku. Po raz pierwszy w historii jesteśmy w pełni odpowiedzialni za stworzenie IP od podstaw. Warto przy tym podkreślić, że pracujemy dopiero nad podstawowymi założeniami i światem nowej franczyzy – mówi Michał Nowakowski, członek Zarządu CD PROJEKT odpowiedzialny za rozwój biznesu. CD Projekt Red dosłownie zasypał nas dziś ekscytującymi wieściami. Wiedźmin właśnie, ale także Cyberpunk wypada uznawać za duże marki rozpoznawalne (i przez wielu cenione) na całym świecie.

Cyberpunk 2077: Zapowiedziano zbiórkę na planszówkę na podstawie hitu CD Projektu Red

Dzisiejszy dzień można uznać za bardzo dobry dla miłośników twórczości polskiego studia CD Projekt RED. Dowiedzieliśmy się, że powstają aż trzy nowe gry z uniwersum Wiedźmina, a także pełnoprawna https://www.dowjonesrisk.com/astrazeneca-vaccine-dynamics-and-q121-revenue-report/ kontynuacja gry Cyberpunk 2077. To jednak nie koniec – deweloperzy ujawnili Project Hadar, który ma być zupełnie nową marką. Na temat samego projektu na razie nie wiemy zbyt wiele.

Studio aktualnie dopiero wymyśla podwaliny pod świat. Biorąc jednak pod uwagę jak dobrze wyszło im dopieszczanie twórczości Andrzeja Sapkowskiego w Wiedźminie to z pewnością jest na co czekać. Oficjalny serwis największego magazynu o grach w Polsce, który od 1996 roku dostarcza najświeższe i najlepsze informacje na temat gier komputerowych i konsolowych. Prawdopodobnie upłynie jeszcze wiele wody w Wiśle, zanim dowiemy się więcej na temat tego projektu, ale hej! W międzyczasie dostaniemy co najmniej kilka gier, na które też warto czekać. Naprawdę niewiele, zresztą Redzi przyznali otwarcie, że sama gra nawet jeszcze nie powstaje.

Project Hadar to nowa tajemnicza gra od CD Projektu. Jest oficjalna zapowiedź

Wydaje się, że na pierwszy plan wysunięto to, iż uniwersum Wiedźmin ma doczekać się aż 3 nowych gier, ale to nie jedyne warte odnotowania wzmianki. Niestety, nie mamy na ten moment wielu informacji o grze. Według udostępnionej grafiki, za nową markę w stu procentach odpowiada wewnętrzny zespół CD Projekt, a same prace rozpoczęły się pod koniec zeszłego roku. Dowiedzieliśmy się ponadto, że projekt znajduje się obecnie w fazie konceptu, rozwijanego przez niewielką grupę deweloperów.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

TheHealthPioneer
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0